|
dzisiaj: 3, wczoraj: 18
ogółem: 331 976
statystyki szczegółowe
4 Pory Roku Wejherowo - Sprzęgło Wejherowo 7:4
Bramki: Ludynia x3,Żywicki x2,Głodowski,Itrich (4 Pory Roku) oraz Rhode,Gajewski,Stolc (Sprzęgło)
Tiger Gym Wejherowo - Wikęd II Luzino 3:5
Bramki: Łapaj,Chmiel,Zdziaszek (Tiger Gym) oraz Bigus x3,Toruńczak,Kalkowski,Dampc (Wikęd II)
Wikęd Luzino - Zemar Kody Kreskowe 10:3
Bramki: Kędziora x3,Wicon x2,Kożyczkowski x2,Roppel x2,Mienik (Wikęd) oraz Wojnar x2,Richter(Zemar)
Golden Team Robakowo - KTSK Gosrit Luzino 3:3
Bramki: Zielka,Tobiaski,Dąbk(Golden Team) oraz Rutkowski x2,Tobiaski (KTSK Gosrit)
Gosrit Juniorzy Luzino - AD Dąbrówka Linia 7:8 (Murakowski x3,Spławiński x2,Giebas x2(Gosrit Juniorzy) oraz Szulc x4,Malejki x3,Czaja(Dąbrówka Linia)
III kolejka
Sat World - Golden Team Robakowo 1:3
Bramki: Bojka (Sat World) oraz Zielka x2, Pallach (Golden Team).
Tiger Gym Wejherowo - KTS-K GOSRiT Luzino 2:7
Bramki: Hierasimczyk, Łapaj (Tiger) oraz Łaga x5, Jasielski, Kotłowski (KTS-K).
GOSRiT Juniorzy - Sprzęgło Wejherowo 12:3
Bramki: Murakowski x6, Pietrucha x4, Muszka, Socha (GOSRiT) oraz Fanlsau, Stolc, sam. (Sprzęgło).
Wikęd Luzino - AD Dąbrówka Linia 3:4
Bramki: Mienik A., Wenta K., Wicon (Wikęd) oraz Wenta x2, Malejki, Czaja (Linia).
Zemar Kody Kreskowe - Wikęd II Luzino 4:1
Bramki: Richter x2, Miotk x2 (Zemar) oraz Kalkowski (Wikęd II).
Wyniki 4 kolejki LLH :) Już za tydzień 5 kolejka, zapraszamy w sobotę 14 stycznia na halę do Luzina - godzina 18.00 ;)
KTS-K GOSRiT Luzino - GOSRiT Luzino Juniorzy 7:1
Bramki: Rutkowski x2, Łaga x2, Jasielski x2, Henning (KTS-K) oraz Pietrucha (GOSRiT Juniorzy).
Sat World - 4 Pory Roku Wejherowo 2:0
Bramki: Kwidziński, Szymerowski (Sat World).
Wikęd II Luzino - Wikęd Luzino 2:7
Bramki: Bigus, Henning Sz. (Wikęd II) oraz Ziemann x4, Roppek x2, Wicon (Wikęd).
Sprzęgło Wejherowo - Golden Team Robakowo 3:12
Bramki: Stolc x2, Gajewski (Sprzęgło) oraz Zielka x5, Pallach x4, Selin, Dąbk, sam. (Golden Team).
AD Dąbrówka Linia - Tiger - Tiger Gym Wejherowo 2:5
Bramki: Wenta, Szulc (Dąbrówka) oraz Chmiel x2, Łapaj, Dąbk, Żywicki (Tiger).
Sołecka Barłomino - GOSRiT Juniorzy 5:4
Bramki: Lniski, Szymerowski, Domski, Bojke, sam. (Barłomino) oraz Hinz x2, Chmielnik, Pusdrowski (GOSRiT).
AD Dąbrówka Linia - Zemar Kody Kreskowe 7:5
Bramki: Choszcz x3, Potrykus, Czaja, Formela, Mielewczyk (Linia) oraz Dampc x3, Miotk x2 (Zemar).
4 Pory Roku Wejherowo - Golden Team Robakowo 3:4
Bramki: Rzeniewski, Retla, Krych (4 Pory Roku) oraz Tobiaski x2, Zielke, sam. (Robakowo).
KTS-K GOSRiT Luzino - Wikęd Luzino 3:3
Bramki: Rutkowski x3 (KTS-K) oraz Wicon, Wenta, Mienik (Wikęd).
Sprzęgło Wejherowo - Tiger Gym Wejherowo 2:17
Bramki: Gajewski, Stolc (Sprzęgło) oraz Żywicki x2, Kostuch x5, Tempski, Koskot, Dąbk x6, Sikora, Chmiel (Tiger).
Sobota 26 listopad
1.Wiked Luzino-Sprzeglo Wejherowo 7:1(Roppel A.-4,Kożyczkowski Maciej-2,Ziemann Sz.-1 dla Wikędu oraz Stolc K. dla Sprzęgła)
2.Solecka Barlomino-Tiger Gym Wejherowo 0:11(Łapaj J.-5,Chmiel K-3,.Budisz M.-2,Żywicki D.-1)
3.Gosrit Juniorzy 98/99 - 4 Pory Roku Wejherowo 6:1(Pietrucha M.-3,Necel G.-2,Dudziński D.-1 dla Gosrit Juniorzy oraz Lodwia P. dla 4 Pory Roku)
4.KTSK Gosrit Luzino-Zemar Kody Kreskowe 6:2(Kotłowski P.-4,Radecki P.-2 dla KTSK Gosrit oraz Dampc M.-1,Richter S.-1 dla Zemar)
5.Wiked II Luzino-AD Dabrowka Linia 4:4(Kalkowski W.Toruńczak M.Bigus P.Pipka A. po 1 dla Wikędu oraz Mielewczyk D.-3,Malejki P-1 dla Dąbrówki Linia)
Pauza:Golden Team Robakowo
W czwartek 3 marca na luzińskiej hali odbyła się uroczystość zakończenia tegorocznej edycji Luzińskiej Ligi Halowej. W rozgrywkach organizowanych od listopada przez Krzysztofa Buczak i Pawła Hinz z KTS-K GOSRiT Luzino uczestniczyło 12 drużyn z terenu całego powiatu wejherowskiego.
Mistrzem ligi został gospodarz rozgrywek KTS-K GOSRiT Luzino, którego kapitan, Piotr Jasielski został również wybrany najlepszym zawodnikiem rozgrywek. Wicemistrzem został zespół Sokół Bożepole Wielkie a na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Wikęd Luzino. Oprócz Jasielskiego wyróżniono również najlepszego bramkarza: Gracjana Kwiatkowskiego (Sokół Bożepole Wielkie) oraz najlepszego strzelca :Sebastiana Richter(Iskra Zęblewo), którzy podczas uroczystego zakończenia ligi z rąk Piotra Klecha- dyrektora GOSRiT otrzymali upominki ufundowane przez Krzysztofa Gordzieja z http://trampkarze.pl/.
Organizatorzy ligi pragną podziękować fundatorom nagród: GOSRiT Luzino, ,panu Rafałowi Kędziory z firmy Wikęd oraz Krzysztofowi Gordziej z firmy tramkparze.pl . Oddzielne podziękowania należą się Szymonowi Sikora, opiece medycznej
Końcowa kolejność ligi ( w nawiasie najlepszy strzelec drużyny)
1. KTS-K GOSRiT Luzino (Paweł Rutkowski-20 bramek)
2. Sokół Bożepole Wielkie(Fabian Kwiatkowski ,Łukasz Murakowski -16 bramek)
3. Wikęd Luzino ( Marcin Kędziora-10 bramek)
4. Iskra Zęblewo (Sebastian Richter-28 bramek)
5. KS Kniewo (Paweł Spławiński -15 bramek)
6. Tiger Gym Wejherowo(Mariusz Brzeski-27 bramek)
7. Tempo Luzino (Oskar Hewelt - 15 bramek)
8. GOSRiT Juniorzy 97/98 (Maciej Chmielnik-8 bramek)
9. AD Dąbrówka Linia (Patryk Czaja -8 bramek)
10. 4 Pory Roku Wejherowo(Dawid Sychowski 17 bramek)
11. Kochanowo (Dawid Kwidziński -8 bramek)
12. Sprzęgło Wejherowo (Mateusz Rohde-6 bramek)
W XI kolejce spotkań LLH kibiców czeka sporo emocji.KTSK Gosrit Luzino i Sokół Bożepole Wielkie powalczą o I miejsce a Wikęd Luzino,Iskra Zęblewo oraz KS Kniewo maja jeszcze szanse na III miejsce.
Poniżej terminarz ostatniej kolejki:
20-02-2015 AD Dąbrówka Linia Tempo Luzino 17:30
11. 20-02-2015 Sprzęgło Wejherowo Kochanowo 18:20
11. 20-02-2015 Tiger Gym Wejherowo 4 Pory Roku Wejherowo 19:10
11. 20-02-2015 KS Kniewo Iskra Zęblewo 20:00
11. 20-02-2015 Wikęd Luzino Sokół Bożepole Wielkie 20:50
11. 20-02-2015 GOSRiT 97/98 Luzino KTS-K GOSRiT Luzino 21.40
Zakończenie sezonu LLH i wręczenie nagród odbędzie się w późniejszym terminie.
rozgrywki futsalowe » II liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|